ArabaVS » Yeni Arabalar » 2020 Yeni Audi A4, S4 ve Allroad! Yeniliklere İlk Bakış!

2020 Yeni Audi A4, S4 ve Allroad! Yeniliklere İlk Bakış!

Son Güncelleme:

AUDİ A4 YENİLENİYOR!


Geçtiğimiz günlerde S4 TDI tanıtımını yapan Audi Şirketi şimdilerde A4 Serisini değişime sokuyor. Değişiklik gözle görülebilir seviyede farklılıklar içeriyor. A4 ailesi Ön ızgaralarda ve farlarda yaptığı değişiklikle daha dinamik ve sağlam bir görüntü elde etmiş. Tek değişiklik ön tarafta değil, arka tarafta egzoz çıkışlarıyla bir bütünlük sağlayan aracın detayları burada...


YENİ AUDİ A4 2020

yenilenen yüzüyle yeni audi a4 2020

Yenilenen yüzüyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Audi A4 ailesi Sedan, Avant ve Allroad gibi farklı serilerle gelecek. Motorlar dizel ve benzinli seçenekleriyle gelecek. Genetiğini A8 serisiden alan ve bu seriyi alt üyelerede getiren şirketin attığı bu adımla seride satışları arttırmayı hedefliyor.


YENİ AUDİ A4 TEKNİK DETAYLAR

Yeni audi S4 2020

Ön ledleri artık karakteristik! Işıklandırma grubu ve ızgarada yaptığı değişikliği tampon ve difüzörle süslendiren şirket bu parçalarla tüm kasanın havasını değiştiriyor. 2020 model A4 Serisinde led farları standart sunan fakat LED MATRİX teknolojisini opsiyonel hale getirmiş. A4 Ailesi multimedya ve eğlence sistemi ile 10.1" ebatlar sunuyor. Kokpit bölümünde premium havasından asla vazgeçilmemiş. Buna ilave olarak da Sanal Kokpit ile sürücüye daha rahatlık ve kullanış sunulmuş.


2020 AUDİ A4 MOTOR SEÇENEKLERİ

yeni audi a4 motor seçenekleri

Dış görünüşün altında yatan motoru merak ederken hemen gelelim motor seçeneklerine;

Audi şirketi dört ve altı silindirli üniterleri kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Giriş paketi olarak adlandırılan araçta yani A4 35 TFSI bizleri 147 HP güç ile karşılıyor. 2.0 litre hacimli dizel motor 241 beygir gücü ile satışa sunulacak.
3.0 litrelik altı silindirli motor bizi S4 olarak karşılıyor. Benzinli model 349 beygir güç ve 500 Nm tork değeri ile mükemmel bir sürüş heycanı yaşatmaya hazırlanıyor. Dizel motorda 342 beygir güç ve 700 Nm tork gücüyle beraber performansı üst düzeyde hissettiriyor. Araç 3.0 litre hacimli benzinli motorda 4.7 saniyede, 3.0 litre hacimli dizel motorda 4.9 saniyede 100km/h hıza ulaşıyor.


YENİ AUDİ A4 NE ZAMAN GELECEK?

Yeni audi a4 Türkiye'ye ne zaman geliyor?

Fiyat konusunda herhangi bir netlik olmamasına rağmen söylentiler arasında 2020 Yılı son çeyreği olarak pazara girmesi bekleniyor. Türkiye'ye de bu tarihten kısa bir süre sonrasında gelmesi muhtemel.


Yakıt Fiyatları 23 Mayıs 2024

Benzin litresi: 43.64 ₺

Dizel litresi: 41.15 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com