ArabaVS » Yararlı Bilgiler » 2022 Fabrika Çıkışlı LPG'li Araçlar ve Özellikleri!

2022 Fabrika Çıkışlı LPG'li Araçlar ve Özellikleri!

Son Güncelleme:

Sürücülerin sıkça tercih ettiği LPG’li otomobiller, ekonomik olmasının ve sürücülere yakıt masraflarından tasarruf yapabilme imkanı sunmasının dışında çevreci bir yakıt olarak da biliniyor.. Bu nedenle çoğu otomobil üreticisi, benzinli ve dizel araçların çevreye verdiği zararın oldukça fazla olması sebebiyle araçlarını doğa dostu olarak tasarlamaya başladı. Bunun sonucunda ise gün geçtikçe karşımıza daha fazla fabrika çıkışlı LPG’li araçlar ve elektrikli araçlar çıkmaya başladı.

Fabrika Çıkışlı Lpg'li Araçlar

Dünya çapında piyasaya sürülen birçok araç, ülkemizde de satışa sunulmaktadır. Ülkemizde LPG’li olarak üretilen araçlar kategorisinde şu an için çok fazla seçenek olmasa da, gün geçtikçe bu sayı artmaktadır ve ilerleyen zamanlarda LPG’li modeller, sıfır araç piyasasında oldukça popüler bir konuma sahip olacaklar.
Honda Civic Eco özellikleri

Honda Civic Eco

Benzinli, dizel ve LPG’li olarak üç ayrı seçenekte piyasaya sürülen Honda Civic, fabrika çıkışlı LPG’li araç olarak Honda Civic Eco modelini sunuyor. Elegance ve Executive isimli iki ayrı pakete sahip olan araç, 1.6 motora ve 125 beygir gücüne sahip. 

Fiat Fiorino Combi Eko

Benzinli, dizel ve LPG’li olarak üç ayrı seçenekte piyasaya sürülen Fiorino Combi, fabrika çıkışlı LPG’li araç olarak Fiorino Combi Eko modelini sunuyor. Yokuş kalkış sistemi ve hız sabitleme sistemi gibi birçok özellik bulunan araç, 1.4 motora ve 77 beygir gücüne sahip.

Dacia Duster Eco-G

Benzinli, dizel ve LPG’li olarak üç ayrı seçenekte piyasaya sürülen Dacia Duster, fabrika çıkışlı LPG’li araç olarak Dacia Duster Eco-G modelini sunuyor. Prestige ve Comfort isimli iki ayrı pakete sahip olan araç, 1.0 motora ve 100 beygir gücüne sahip.
Dacia Sandero Stepway LPG sunuyor

Dacia Sandero Stepway Eco-G

Benzinli ve LPG’li olarak iki ayrı seçenekte piyasaya sürülen Dacia Sandero Stepway, fabrika çıkışlı LPG’li araç olarak Dacia Sandero Stepway Eco-G modelini sunuyor. Prestige ve Comfort isimli iki ayrı pakete sahip olan araç, 1.0 motora ve 100 beygir gücüne sahip.

Renault Taliant Turbo Eco

Benzinli ve LPG’li olarak iki ayrı seçenekte piyasaya sürülen Renault Taliant, fabrika çıkışlı LPG’li araç olarak Renault Taliant Turbo Eco modelini sunuyor. Joy ve Touch isimli iki ayrı pakete sahip olan araç, 1.0 motora ve 100 beygir gücüne sahip.

İlgili İçerik: 2022 Araba Özellikleri ve Karşılaştırmaları

Yakıt Fiyatları 01 Aralık 2022

Benzin litresi: 20.32 ₺

Dizel litresi: 22.59 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo Aston Martin Audi
BMW Chevrolet Citroen
Dacia DS Fiat
Ford Honda Hyundai
Isuzu Jaguar Jeep
Kia Lada Lamborghini
Land Rover Lexus Mazda
Mercedes Mini Mitsubishi
Nissan Opel Peugeot
Porsche Renault Seat
Skoda Smart Ssangyong
Subaru Suzuki Toyota
Volkswagen Volvo

Son Karşılaştırmalar

Son Haberler

ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2022 Arabavs.com Araba KarşılaştırmaAraç İncelemeleriBize Ulaşın