ArabaVS » Güncel Haberler » Audi E-Tron Sportback Tanıtıldı! 2020 E-Tron Sportback!

Audi E-Tron Sportback Tanıtıldı! 2020 E-Tron Sportback!

Son Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan 2020 Audi E-Tron Sportback 2019 E-Tron gibi bu model tamamen elektrikli bir Audi modelidir. Araç beklenilene kıyasla daha zarif bir şekle sahiptir. Audi, E-Tron Sportback'in EPA'nın testine dayanarak tek bir şarjla ne kadar ileri gideceğini açıklamadı. Ancak WLTP standardında yaklaşık 365 KM menzile ulaştığını söyledi. E-Tron Sportback, E-Tron ile aynı 95 kwh batarya paketini kullanıyor.

Sportback'in şık profili, Audi stabil'deki diğer Sportback versiyonları olan A5 Sportback ve A7 Sportback'i yansıtıyor. Tavan çizgisi aracın arka tarafına doğru dramatik bir şekilde geliyor. Araç arka hatlara doğru genişleyerek geliyor.
audi e-tron sportback


AUDI E-TRON SPORTBACK


Audi 402 beygir gücünü "Boost" modunda yapan E-Tron Sportback’in daha güçlü versiyonunu alacağını söyledi. E-Tron Sportback'in çift elektrikli motorları 355 hp gücünde olacağını duyurdu.


E-Tron, uygun şekilde donatılmış şarj cihazlarında 150 kilowatt'a kadar hızlarda şarj olacak. Audi, hızlı şarj cihazında E-Tron Sportback'in pilini 30 dakikadan daha kısa sürede doldurabileceğini tahmin eder.
e-tron sportback özellikleri

E-Tron gibi, E-Tron Sportback de sanal yan aynalar ve LED matrix farlar dahil olmak üzere bir teknoloji sunacak. Audi, E-Tron Sportback'in satışa çıktığında ne kadara mal olacağını açıklamadı. Aracın tüm detaylarının 2020 yılında netleşeceğinin sinyalleri verildi.
 Yakıt Fiyatları 24 Haziran 2024

Benzin litresi: 41.24 ₺

Dizel litresi: 41.67 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com