Yeni Golf 8 Görüntüleri Sızdırıldı (Güncel)! İşte Yeni Golf 8'in İçi!

Son Güncelleme:

Tanıtımına günler kala bir Facebook sayfasından görüntüleri sızdırılan yeni Golf 8'in tasarımı ve içi karşınızda! Gelen görseller arasında beyaz renkli olan aracın manuel şanzımanlı olarak fotoğrafı sızdırıldı. İşte sızdırılan o görüntü!
 
Yeni golf 8 görüntüsü
Volkswagen yetkilileri 24 Ekim tarihinde tanıtımı yapılacak olan aracın görüntüsünün sızdırılması hakkında herhangi bir açıklama yapmasa da aracın dışında baya bir değişiklik sağlanmış. Özellikle Led'lerinde değişiklik yapılan Yeni Golf 8'in yeni bir gösterge paneli de mevcut. Ön tampon kısmında yapılan değişiklikler şimdiden göze çarparken tanıtımında daha net bilgiler geleceği konusunda şüphemiz yok.
 
Avrupa'da en çok satan arabalar listesinde ilk sırada olan yeni Golf 8 Türkiye'de de en çok satan araçlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hatlarıyla daha keskin görüntüler sağlayan aracın içi şöyle:
 
golf 8 içi
 
Araç hakkında daha detaylı bilgiler geldiğinde buradan ulaşabilirsiniz. Yeni Golf 8'in bilinen detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yakıt Fiyatları 28 Mayıs 2020

Benzin litresi: 5.96

Dizel litresi: 5.53

Son Haberler


Araba Karşılaştırma

ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır Araba Fiyatları

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2020 arabavs.com.