ArabaVS » Yeni Arabalar » Opel Astra L Kasa Böyle Görünebilir!

Opel Astra L Kasa Böyle Görünebilir!

Son Güncelleme:

Opel Astra L, 2021'den itibaren otomobil üreticisinin açıkladığı gibi Rüsselsheim'da inşa edilecek. Kompakt otomobil EMP2 platformuna dayanarak inşa edilecek olan aracın görüntüsü Insignia ve Sport Tourer kasaya benzeyecek! Gelen görüntüler arasında ön çıta ve ledlerin böyle görüneceği arasında söylentiler mevcut.
 
opel astra l 2021

Opel Astra hakkında ilk resmi bilgi, Rüsselsheim bölgesi için önemli bir sinyaldi. Uzun süredir Rüsselsheim bölgesinde üretim yapılmamaktadır. Bu duyuru için bu bölge hem eski günlerde ki gibi üretimin yapılacağı ve bir yer Opel için eski günlere geri dönme heyecanını barındırıyor.

Yeni nesil Astra, PSA grubunun elektrikli hale getirilebilen Verimli Modüler Platform (EMP2) platformunu temel alacak. Bu temel almayla beraber Astra'nın elektrikli bir versiyonu kesin olarak çıkarılacak. Araç Rüsselsheim tesisinde de üretilecektir.
opel astra l

Teknoloji, 2021'den itibaren Astra'yı çeşitli Peugeot, Citroën ve DS ile ve aynı zamanda diğer Opel modelleriyle paylaşıyor. Bu teknoloji ile üretilecek olan araç Grandland-X ve Zafira modelleri için modern platforma dayandırılacak.

Peugeot 308'in tanıtımıyla ilk olarak 5 kapılı bir hatchback Astra'ya ek olarak "Sport Tourer" 2021 yılında Opel Astra L'nin sunumuna kadar üretilmesi hedeflenmektedir. Durum böyle olunca da Yeni Opel Astra L Sport Tourer yansımalarının olacağı düşünülüyor.

Yakıt Fiyatları 08 Aralık 2023

Benzin litresi: 35.25 ₺

Dizel litresi: 36.87 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2023 Arabavs.com