ArabaVS » Yeni Arabalar » Volkswagen 2020 Yılında 34 Yeni Aracını Piyasaya Sürecek!

Volkswagen 2020 Yılında 34 Yeni Aracını Piyasaya Sürecek!

Son Güncelleme:

Volkswagen markası, önümüzdeki yıl CO2 aşamalı olarak azaltma ve emisyonları düşürmek için; elektrikli otomobiller de dahil olmak üzere 34 yeni model ve yeni kasa araçlarını piyasaya sürmeyi planlıyor..volkswagen elektrikli modeller

Volkswagen, ID3 pille çalışan kompakt hatchback modelini önümüzdeki yaz Avrupa'da satışa sunacak. Kısa süre sonra markanın ilk tam elektrikli SUV modeli olan ID Next'in ardından yaptığı açıklamada Avrupa Birliği'ne uygun araçlar üreteceklerini ve CO2 sorununu aşacaklarını duyurdu. Bunun yanında ID Next modeli ABD gibi bazı pazar yerlerinde ID4 olarak adlandırılacak.


VOLKSWAGEN 34 YENİ MODEL ÜRETECEK

Volkswagen markası, daha temiz ve yeni teknolojili yatırımlar yapmayı hedeflemektedir. Bu hedeflerinin düşük emisyonlu araçlara yönelik sektör genelinde bir değişimi finanse etmek için yapılacak.

VW çekirdek markası bu yıl pazar payını kazanmış ve büyük ölçüde faaliyet kârını arttırmıştır. Volkswagen grubu bir basın toplantısında "Yetkili, markanın bu yıl rekor faaliyet kârı kaydetmeye devam ettiğini söyledi".


Volkswagen 34 yeni araç üretimi yapacak.
Marka, ABD'de satılan SUV'ların payını ABD'de yüzde 42'ye, Avrupa'da yüzde 37'ye çıkardığını söyledi.

2020 yılına kadar öngörülen 3 milyar avroluk maliyetten 2019'un sonunda 2,6 milyar avrosunun gerçekleştiğini söyledi.

"Bu temelde, karlılığımızı güvence altına alabiliriz, böylece ürünlerimizin elektrikleşme ve dijitalleştirilmesine sistematik olarak yatırım yapabiliriz." dedi.

Sermaye harcamaları ve aktifleştirilmiş geliştirme maliyetleri de dahil olmak üzere marka, önümüzdeki beş yıl içinde elektrikli araçlara 11 milyar avro; hibritleşme ve dijitalizasyon için 8 milyar avro daha yatırım yapacak.

volkswagen 2020 yeni 34 model üretecek

Yetkilinin yaptırğı diğer açıklamalarda ise "Portföyümüzü Tiguan üzerinden Golf'ten Touareg'e kadar hibritleştireceğiz." dedi.

VW, gelecek yıl piyasaya sürülecek olan 34 yeni VW marka modelin adlarını veya hangi pazarlarda satılacağını belirtmedi. Şirketin açıklaması, lansmanların 12 SUV ve sekiz elektrikli veya hibrit araç içerdiğini söyledi.

Markanın yeni yanmalı motor modelleri arasında Atlas Cross Sport SUV Coupe'nin yanı sıra GTD, Golf R, Variant Alltrack ve 8. nesil Golf GTI dahil olmak üzere birçok model yer alacak.

"Doğal olarak T-Roc Cabrio, Tiguan R gibi başka modellerde piyasaya sürülecek" Dedi. VW markasının 2020'de %4 ila %5 işletme kârına ulaşmayı hedeflediğini açıkladı.


Yakıt Fiyatları 23 Mayıs 2024

Benzin litresi: 43.64 ₺

Dizel litresi: 41.15 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com