ArabaVS » Araç Kampanyaları » Volkswagen Aralık Araç Kampanyasında VDF Kredi İmkanı Sunuyor!

Volkswagen Aralık Araç Kampanyasında VDF Kredi İmkanı Sunuyor!

Son Güncelleme:

0. KM araç almak isteyenlerin hayallerini ertelemeden istedikleri araçları almaları için Volkswagen Şirketi kendi bünyesinde araç kampanyası sunuyor. Kampanya %1.10 faiz oranıyla sunuluyor. 4.12.2019 tarihi itibariyle geçerli olan araç kampanyasının detayları şu şekilde belirtilmiş.
volkswagen araç kampanyası

VOLKSWAGEN YIL SONU KREDİ KAMPANYASI

Şirket yetkilileri resmi internet sayfalarında yayınladıkları araç kampanyasını şu şekilde yayınlamışlar.
"Hayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %1,10 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,10, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,15’lik faiz oranları uygulanmaktadır.

Kredi kampanyası, 6-60 ay vade seçeneklerinde, Hep Yeni Paketi kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak Volkswagen binek araçlar için geçerlidir. Hep Yeni Paketi, 4 yıl garantiyi (Volkswagen Garanti Plus), 1 yıllık kaskoyu ve %1,15 - %1,20 arasında değişen kredi faiz oranını kapsar. Hep Yeni Paketi kapsamında sadece bir sigorta ürünü alındığı takdirde (kasko hariç) kredi faiz oranı, 6 ila 48 aylık vadeler için %1,12, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,17 olarak uygulanır. Herhangi bir sigorta ürünü alınmadığı takdirde uygulanacak faiz oranları ise 6 ila 48 aylık vadeler için %1,15, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,20 şeklindedir. 60 ay vade seçeneği Tüzel ve Vergi Levhasına sahip bireysel başvurularda geçerlidir."
48 aylık vade seçeneği sunan Volkswagen şirketi, vergi levhasına sahip bireysel satışlarda 60 ay vade seçeneği de sunuyor. Yıl sonu otomobil kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
vw araç kampanyaları
Volkswagen güncel kampanyasına dair resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yakıt Fiyatları 16 Haziran 2024

Benzin litresi: 41.24 ₺

Dizel litresi: 41.67 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com