ArabaVS » Araç Kampanyaları » Volkswagen Yeni Passat Ocak Ayı Kampanyası 2020!

Volkswagen Yeni Passat Ocak Ayı Kampanyası 2020!

Son Güncelleme:

Araç fiyatları arasında şuana kadar fiyat listelerini 2019 modeller üzerinden yayınlayan şirketin; 2020 model yılına ait araçlarının fiyatları henüz belli değil. Merakla beklenen ve ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir netlik olmayan firma Yeni Passat modelleri için resmi internet sitesinde 'Passat'ta Cazip Fırsatlar!' adıyla bir kampanya yayınladı. Kampanya 02 Ocak 2020 tarihi itibariyle geçerli olup, kampanyaya başvuru Volkswagen Türkiye'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor. Kampanya detayları şu şekilde açıklanmış!
yeni passat ocak kampanyası

YENİ PASSAT OCAK KAMPANYASI 2020

"Seçkin, zarif, etkileyici, güvenilir... Onu anlatmak için birçok kelimeye ihtiyacınız olabilir ama siz şimdi bunların hepsini bir kenara bırakın. Çünkü, o kendini anlatır. Passat, karşı koyamayacağınız cazip fırsatlar ile Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Unutmayın! İnternet sitemizde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında."
Kampanyaya başvurmak istediğinizde site üzerinde Passat kampanyası, vdf kredi kampanyası, kasko, garanti plus gibi 9 adet farklı kampanya seçenekleri çıkıyor. Bu seçenekler arasından bir tanesini de seçebilir yada tüm kampanyalara başvurabilirsiniz. Kampanya başvurusu isim, soyisim, e-posta ve telefon numarasıyla yapılıyor.
yeni passat kampanyası 2020
 
Kampanyaya buradan başvurabilirsiniz.

Yakıt Fiyatları 18 Temmuz 2024

Benzin litresi: 45.61 ₺

Dizel litresi: 45.57 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com