ArabaVS » Yeni Arabalar » Yeni BMW 4 Serisi 2021: Özellikleri ve Tasarımıyla Karşınızda!

Yeni BMW 4 Serisi 2021: Özellikleri ve Tasarımıyla Karşınızda!

Son Güncelleme:

Yeni BMW 4 Serisi Coupe tanıtıldı. Premium segmentinde sürüş keyfini iki katına çıkarmak için tasarlanan araç; iki kapılı ve en yeni BMW 3 Serisi Sedan'ın (G20) teknik genetiğini alarak tasarlandı. Ancak bu son neslin tasarımı ve özellikle böbrek ızgaraları otomobilin keskin hatlarını ortaya koyuyor. Olağanüstü sportif bir tasarımı ve sürüş keyfi sunacak olan Yeni BMW 4 Serisi'nin özellikleri!
BMW Yeni 4 Serisi
 


YENİ BMW 4 SERİSİ 2021

Modele özgü şasi teknolojisi yeni BMW 4 Serisi Coupe ve en yeni BMW 3 Serisi Sedan için keskin bir karakter imajı ortaya koyuyor. Yeni 3 Serisinin dinamik beceri hareketlerinin üzerine konularak tasarlanan 4 serisi rakiplerine kıyasla daha uzun dingil mesafesi sunuyor. 
 
yeni 4 serisi iç tasarım
Viraj kabiliyetini arttırmak için ekstra özelliklerle tasarlanan bu araç 3 Serisi Sedan ile karşılaştırıldığında araç yüksekliğinde 57 milimetre azalma sunuyor. Bu da yol tutuşunu daha da arttırıyor. Bu azalmayı hafif tasarım ve ağırlığı en aza indiren şirket güvenliği de en üst düzeye çıkarıyor.
 
BMW 4 Serisi Coupe'nin gövde ve şasi bileşenlerinin ağırlık azaltıcı tasarımı hem çeviklik hem de verimlilik üzerinde olumlu bir etki oluşturuyor. Güvenlik için yapılan adımlardan birisi çelikler ve alüminyum alaşımlarla kullanılan gövde tasarımı.
 
 


YENİ BMW 4 SERİSİ DIŞ TASARIMI

BMW Yeni 4 Serisi dış tasarım
Yeni BMW 4 Serisi Coupe'nin arkasındaki araç konsepti, her zamankinden daha kararlı dinamizm sunuyor. 4.768 milimetrede uzunluğu ile önceki nesilden daha uzun bir araç sunuluyor. 1.852 mm genişliği ile de önceki nesle kıyasla daha geniş. 
 
 


BMW 4 SERİSİ BÖBREK IZGARALARI

YENİ BMW 4 SERİSİ COUPE
Yeni BMW 4 Serisi Coupe alışılmadık derecede çarpıcı ön ızgaralara sahiptir. Dikey olarak vurgulanan ızgarası güçlü motorun önemli soğutma havası buradan alır. Modern tasarımla beraber entegre edilen ön ızgara 3 boyutlu tasarımla Led far donanımı bir bütün olarak sunuyor.
 


BMW 4 SERİSİ TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ

Yeni BMW 4 Serisi Coupe için;
BMW Selective Beam adı verilen göz kamaştırmayan uzun far asistanı dahil olmak üzere BMW Laserlight özellikli Adaptif led farlar bulunmaktadır. 60 km/h hızlar üzerinde devreye giren BMW Laserlight farlar 550 metreye kadar bir aydınlatma sağlar.
 
BMW Yeni 4 Serisi özellikleri


İç Tasarım Özellikleri;

 
Temiz tasarımlı yüzeyler, yüksek kaliteli malzemeler ve kokpitin sürücü odaklı olması yeni BMW 4 Serisi Coupe'nin üstün ambiyansını ve tek başına performans odaklı iç tasarımını tanımlamaktadır. Yeni BMW 4 Serisi Coupe'deki gösterge paneli ve kontrol ekranı geniş yüzeyli bir ekran grubu oluşturuyor. Klima ve merkezi havalandırma çıkışları için ekranlar ve düğmeler gösterge panelinin ortasında keskin bir şekilde tasarlanmış. Işık fonksiyonları direksiyon simidinin yanındaki düğme panelinden yönetiliyor. Motoru çalıştırma/durdurma düğmesi orta konsola yerleştirilmiştir.
 
İki yolcu için tasarlanan modele özgü arka koltuklar net bir bireysel koltuk karakterine sahiptir. Yani Coupe modeli 4 kişilik olarak tasarlanmıştır.
 


Yeni BMW 4 Serisi Ne Zaman Yollarda? 

Yeni BMW 4 Serisi Coupe'nin dünya çapında lansmanı Ekim 2020'de başlayacak.
Yeni BMW 4 Serisi ne zaman yollarda


Yakıt Fiyatları 21 Temmuz 2024

Benzin litresi: 45.70 ₺

Dizel litresi: 45.66 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com