2021 Yeni Panda Hibrit Motor Sunacak! İşte Yeni Panda'nın Özellikleri

Son Güncelleme:

Fiat Panda yenileniyor. Yeni Panda Sport ile işlevsel simgesini yeniliyor ve aileyi genişletiyor. Yeni seri modelin üç yeni ruhunu temsil eden 5 donanım seviyesi sunacak. Şehir tarzına daha özen gösteren ve kullanıcıların istediği doğrultusunda özellikler sunacak. Dinamik ve karakteristik tasarımıyla gelecek olan yeni Fiat Panda'nın özellikleri aşağıda haberimizde. 
 

YENI FIAT PANDA 2021

Yeni Fiat Panda geliyor
Yaklaşık 40 yıldır kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğü ile bir şehir arabası olarak satışa sunulan Fiat Panda 4x2 ve 4x4 çekiş sistemi ve Hibrit, benzin ve LPG gibi yakıt/motor seçenekleri sunacak.
 

Yeni Fiat Panda Donanım Paketleri

Yeni Fiat Panda Life, Sport, Cross ve City Cross donanım paketleriyle satışa sunulacak.
Yeni Panda modeli Life, Sport, Cross ve City Cross donanım paketleri sunacak
 

2021 Yeni Fiat Panda Özellikleri

Modelde ilk kez, Apple CarPlay ve Android Auto ile akıllı telefon bağlantı sistemi sunulacak. Dijital yeni radyo 7" dokunmatik ekran sunuyor. Özellikle Apple CarPlay ve Android Auto sistemiyle arama yapmak, müziklere erişmek, mesaj gönderip almak ve trafik koşullarına göre yol tarifi gibi birçok özellik sunuyor. 
Yeni Fiat Panda iç tasarımı
Yeni Fiat Panda serisinde Mild hibrit olarak sunulacak olan motor seçeneği 3 silindirli 1.0 litrelik motoru elektrik motoruyla eşleştiriliyor. Frenleme ve yavaşlama sırasında enerjiyi geri kazanan sistem, 11 Ah kapasiteli bir lityum bataryada depolar ve motoru Stop & Start modunda yeniden başlatır.
1.2 69 hp Fire motor ile karşılaştırıldığında, Panda'nın Mild Hybrid motoru yakıt verimliliğini arttırırken CO2 emisyonlarını %30'a kadar düşürüyor. Motorun kullanım aralığını daha da optimize etmek için tasarlanan yeni 6 vitesli şanzımanı yeni Panda modeli için tüm avantajları beraberinde sağlıyor.
Yeni Fiat Panda Hibrit motor seçeneği

İlgili  İçerik: Fiat Modelleri ve Donanım Paketleri

Yakıt Fiyatları 03 Aralık 2020

Benzin litresi: 7.08

Dizel litresi: 6.65

Son Karşılaştırmalar

Son Haberler


Araba Karşılaştırma

ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır Araba Fiyatları

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2020 arabavs.com. │Araba KarşılaştırmaBize Ulaşın