ArabaVS » Yeni Arabalar » BMW 4 Serisinin Ön Izgaraları Böyle Görünecek! Ön Tasarımıyla 4 Serisi!

BMW 4 Serisinin Ön Izgaraları Böyle Görünecek! Ön Tasarımıyla 4 Serisi!

Son Güncelleme:

Geçtiğimiz aylarda asfatta testleri yapılan Yeni 4 Serisinin yüzü göründü. BMW bir sonraki 4 serisi Coupe'nin tasarımını Frankfurt otomobil fuarında tanıtılan Concept 4 ile birlikte gösterdi. BMW'nin standına sürpriz bir şekilde katılan şov izleyicileri, markanın ardışık model lansmanları ile gittikçe daha da büyümüş olan geleneksel böbrek şeklindeki ızgarasının oldukça cesurca olduklarını söyleyerek standdan ayrıldılar.bmw concept 4 serisi


Basında çıkan haberlere göre, yeni otomobil, BMW'nin 2020 ortalarında piyasaya sürmesi beklenen üretim arabasına benziyor.


>>BMW Concept 4 modelinin ön ızgaları için "4 serisinin yeni yüzü" diyerek belirtti.


Yakın zaman öncesinde değiştirileren BMW 3 serisi sedan modelinden sonrasında yeni 4 serisinin yakın zaman içerisinde geleceğinin sinyalleri verildi. 4 serisi dört kapılı modellerinde Avrupa'daki satışları %30 düşüş gösterdi. Durum böyle olunca da şirket aracı hızlandırarak piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Bmw concept 4 serisi 2020
Şirket yetkilileri yaptığı açıklamalar da Concept 4 BMW markasının estetik özünü temsil ederken krom çevresi ve ızgarasıyla çok beğenileceğinin sinyalleri verild.

Otomobilin profili, uzun kaputu, uzatılmış dingil mesafesi, kavisli tavan çizgisi ve kısa kullanma mesafeleri ile şirket tarafından zarif ve dinamik olarak tanımlandı.

Otomobilin, BMW'nin gergin ve heybetli göründüğü şekilde tanımladığı Yeni 4 Serisinde arka ucunda aracın genişliğini gösteren ince bir led ışığı olduğubu söyledi. Diğer tasarım detayları, 21 inç jantları ve BMW tarafından minimalist olarak tanımlanan ince dikiz aynalarıyla beraber gelecek..


 


İlginizi çekebilir: Yeni BMW 4 Serisi Tasarımı


Yakıt Fiyatları 14 Nisan 2024

Benzin litresi: 44.32 ₺

Dizel litresi: 42.88 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com