ArabaVS » Güncel Haberler » BMW Sahiplerine Sevindirici Haber! BMW'ye Android Auto Özelliği Geliyor!

BMW Sahiplerine Sevindirici Haber! BMW'ye Android Auto Özelliği Geliyor!

Son Güncelleme:

Yıllarca süren beklentiden sonra, BMW nihayet modellerine Android Auto desteği ekleme planlarını açıkladı, ancak her sahibin erişim hakkı olmayacak. Gelecek yılın Temmuz ayından itibaren Android Auto desteği yalnızca şu anda piyasaya sürülen 1 Serisi , 3 Serisi , 7 Serisi , 8 Serisi , X5, X7 modellerinde geçerli olacak. Yeni nesil BMW OS 7.0 multimedya sistemine sahip araçlarda mevcut olacak olan özellik artık Apple CarPlay ve Android Auto beraber gelecek.
 
bmw modellerine android auto desteği

Kablosuz olarak sunulacak olan özellik; bağlı bir seçenek (kablolu) olmadığı için, Nexus 5X ve 6P, Google Pixel, Pixel 2 ve Pixel 3 dahil olmak üzere yeni çıkarılan akıllı telefon sahiplerine Android Auto desteği sınırlı kaldı. Bu sınırlı telefonlar içerisinde Samsung S8, S9, S10, Not 8, Not 9 ve Not 10 da dahil.

BMW en yeni multimedya sistemi ve önceki yinelemelere sahip araçlarda Apple CarPlay desteğinin bağlı ve kablosuz sürümlerini sunuyor. BMW'nin Android Auto desteğinin özel niteliğine rağmen, erişebilen sahipleri, normal dokunmatik ekranın yanı sıra dijital gösterge paneli ve head-up display ekranınında da bilgi göstererek Apple CarPlay'e göre daha iyi akıllı telefon yansıtma özelliğine sahip olacak.

BMW Avustralya sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre, Android Auto desteğinin Temmuz 2020’den sonra standart olarak BMW Connected Package Professional’a entegre edilebileceğini ve abonelik olmadan sınırsız çalışma süresiyle kullanılabileceğini belirtti. İlerleyen zamanlarda entegre işleminin nasıl olacağını duyuracaklarını ifade etti.


Yakıt Fiyatları 25 Temmuz 2024

Benzin litresi: 45.70 ₺

Dizel litresi: 45.66 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com