ArabaVS » Yeni Arabalar » Mercedes GLA'nın Tasarımı Değişti! İşte Tüm Detaylarıyla Yeni GLA 2020!

Mercedes GLA'nın Tasarımı Değişti! İşte Tüm Detaylarıyla Yeni GLA 2020!

Son Güncelleme:

Mercedes-Benz'in ikinci nesil aracı GLA SUV, büyüyen segmentinde bir yenilikçi olarak hizmet etmek için daha geniş bir iç mekana ve teknolojik gelişmelere sahip olarak geliyor.

GLA, Mercedes'in kompakt otomobil ailesinin sekizinci üyesi olup ve gövde tipi SUV'dur.


yeni gla tanıtıldı 2020


TASARIM TAMAMEN DEĞİŞTİ


En yeni GLA insanların en çok dikkat ettiği özelliklerden birisi olan bagaj hacmi konusunda da gerekeni yapıyor. Bagaj ve iç hacim olarak ilk nesilden daha fazla iç mekan genişliği sunuyor. Selefinden 100 mm daha uzun olan araç tavan boşluğu ve arkada olmak üzere daha fazla bacak boşluğu imkanı sunuyor.

Tasarım değişiklikleri olarak dik bir ön kısım, ön ve arka kısımda kısa çıkıntılar ve koruyucu kaplamalar içeriyor.yeni gla iç tasarımı

İç kısımdaki değişikliklerdeyse : Gösterge paneli, iki adet 7 inçlik ekran veya iki adet 10.25 inçlik ekranla kullanılabilen bağımsız bir ekran birimine sabitlenmiş. GLA, markanın yeni modelleri gibi, Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi veya MBUX bilgi-eğlence sistemini de içeriyor. Model ayrıca bir sürücü destek sistemi paketi sunmaktadır.
 


YENİ GLA MOTOR ÖZELLİKLERİ


Aktif fren destek sistemi, bir çarpışmayı önlemek ve kaza şiddetini azaltmak için otonom fren uygulayabilecek. Bu özelliklere ek olarak sürüş yardımcısıyla beraber gelecek olan araç motor, bisiklet gibi araçları da algılayarak sürücüye uyarı verecek.

Lansman motorları 163 hp ve 306 hp beygir olarak sunulacak. Bu motorlar dört silindirli ve benzinli olarak sunulacak. Diğer seçenekler daha sonra tanıtılacak.


yeni gla motor ve donanım özellikleri


2020 Yeni GLA Ne Zaman Yollarda?Mercedes Yeni GLA’yı Çarşamba günü çevrimiçi olarak tanıttı, marka ilk kez canlı yayında yeni bir model yayınladı. GLA ilkbaharda Avrupa bayilerine gelecek ve önümüzdeki yaz ABD ve Çin'de satışa sunulacak. Avrupa'da BMW X2 ve Audi Q2'ye rakip olacak.

Mercedes-Benz GLA modelini 2014 yılından (piyasaya çıktığından bu yana) bugüne kadar dünya genelinde 1 milyondan fazla sattı.


Yakıt Fiyatları 24 Haziran 2024

Benzin litresi: 41.24 ₺

Dizel litresi: 41.67 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com