ArabaVS » Yeni Arabalar » Yeni Mercedes GLC 43 2020 AMG! Özellikleri, Fiyatı ve Donanımları!

Yeni Mercedes GLC 43 2020 AMG! Özellikleri, Fiyatı ve Donanımları!

Son Güncelleme:

Mercedes-AMG, ön plana çıkmış GLC 43 modelinin orta büyüklükteki SUV'n 2020'nin ilk çeyreğinde Avustralya'daki showroomlara çıkacağını ve Audi SQ5 ve BMW X3 M40i'ye rakip olacağını duyurdu.


mercedes glc43 4matic 2020
Değişiklikleri Yeni GLC43 kasası ve eğimli çatılı Coupe ikizinde de değiştirerek, 3.0 litrelik turboşarjlı V6 benzinli motorundan 287kW gücünde çıkışlarıyla yeni Mercedes GLC43'ü rakipleri BMW ve Audi'den kolayca ayıran özelliği. Bununla birlikte tork Alman rakibinin 500Nm rakamlarını da geride bırakan 520Nm'de sabit kalıyor. Mercedes'in 4Matic dört tekerlekten çekiş sistemi ve 9 vitesli otomatik şanzıman üzerinden tam bir hız arabası olarak tasarladıklarını ve Suv segmentte rakiplerini geride bırakacağının net göstergesi.

Motor olarak Yeni Mercedes GLC43 0-100km/h hıza 4,9 saniye gibi bir sürede ulaşıyor. Azami hız olarakta 250 km/h sınırlandırma getiren firmanın değerleri sürat açısından oldukça kayda değer. Motor yönetim yazılımı da yeniden entegre eden şirket optimum egzoz gazı tesisatı için motora daha yakın monte edilen büyük bir turboşarjdan alıyor gücünü.


mercedes glc43 2020 özellikleri


Yakıt olarak, 100km'de 10.2 - 10.6 litre gibi bir oran sağlayan araç; kilometre başına da 232-242 gram karbondioksit emisyonu ölçüldü. Bu durum Avrupa Birliğinin istediği oranlar arasında.


2020 MERCEDES GLC 43 ÖZELLİKLERİYeni Mercedes GLC43 yeni LED farlar ve arka lambalarla daha belirgin bir arka difüzör ve elden tutulan yan eşik panelleri dahil olmak üzere GLC Serisi ile neredeyse aynı genetiği taşıyor.

Bununla birlikte Yeni GLC43'e özgü, krom kanatlı, 19 inç AMG jantlı ve çift egzoz çıkışına sahip. İç donanım olarak 'Artico' deri ve 'Dinamica' mikrofiber alüminyum döşeme elemanları kırmızı dikiş vurgularıyla tamamlanan spor koltuklarla beraber gelecek.


mercedes glc43 iç donanımı
Aynı zamanda alıcıların süspansiyon ve egzoz gibi çeşitli sürüş ayarlarını kontrol eden ekstra düğmelerle opsiyonel olarak kullanabileceği düz tabanlı bir AMG direksiyon da takılmıştır. Bununla birlikte, sürücü aynı zamanda beş sürüş modundan sadece birini seçebilir. Kaygan, Konfor , Spor, Spor+ ve Bireysel yani İndividual modları ve elektronik stabilite kontrolü (ESC) ayarları ile kararlı ve çevik bir sürüş sunuyor.


2020 mercedes glc 43
Kabinde ve merkezde sahne alan A-Class ve Sprinter gibi dört giriş yöntemine sahip, dokunmatik ekran, merkezi dokunmatik yüzey, direksiyon kontrolleri ve 'hey Mercedes' sesi sunan Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi (MBUX) multimedya sistemi sunuyor. MBUX sistemi, aynı zamanda 'Klasik', 'Spor' ve 'Supersport' ayarlarına da 12,3 inç tamamen dijital bir ekranla ulaşılabiliyor.


Yakıt Fiyatları 23 Mayıs 2024

Benzin litresi: 43.64 ₺

Dizel litresi: 41.15 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com