ArabaVS » Yeni Arabalar » Ford Explorer Desert Copper Edition özelliklerine ve donanımlarına ilk bakış!

Ford Explorer Desert Copper Edition özelliklerine ve donanımlarına ilk bakış!

Son Güncelleme:

Ford, ulusal olarak temin edilebilen dört 2019 özel baskı SUV kasalarını açıkladı. Ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda netlik olmayan bu 4 SUV çeşitleri şöyle: Expedition Stealth Sürümü, Expedition Texas Sürümü, Explorer Sınırlı Lüks Sürümü ve Explorer Desert Copper modeli!


FORD EXPLORER DESERT COPPER EDİTİON

Ford SUV satışları, son altı yılda yüzde 37'lik büyümenin ardından 2019'da bir rekor yıl daha atacak; Ford Expedition satışları, Ağustos ayında yıllık bazda yüzde 95'lik bir artışla yüke liderlik ediyor. Ford, yüksek serideki SUV'lara artan taleple beraber Yeni Platinum Expedition'ın satışları geçtiğimiz yıla göre %117 arttı ve Ağustos ayındaki Expedition perakende satışlarının yüzde 34'ünü oluşturuyor. Durum böyle olunca Suv konusunda daha hassas olan firma ağırlığı bu araçlara verdi.


XL Ford Explorer Desert 2019


Teksas'ta en çok satılan araçlar arasında yer alan Büyük Suv modeli bu seferde 4 yeni özel sürümünü tanıttı. Expedition Stealth Edition, geçerli Limited serisine daha serin ve daha lüks bir görünüm için parlak siyah aksesuarlara sahiptir. 22 inç premium siyah boyalı alüminyum jantlarla sürekli kontrollü sönüm içerir. Parlak siyah özellikleri arasında ızgara, ayna kapakları, tavan rayları, koşu panoları, bagaj kapağı aplikesi, arka tampon kızak plakası ve çekme kapağı, far muhafazası, sis lambası çerçeveleri ve kuyruk lambası muhafazası bulunur.

Expedition Texas Edition; çekme ve park etmeyi kolaylaştırmak için zaten bir dizi özellik sunan Sınırlı modeller için mevcut Özel Sürüm Paketi üzerine inşa etmek için 22" jantlar ve yeni Texas Edition rozetleri ekliyor.


 


EN ÇOK SATAN SUV MODELLERİ ARASINDA İLK SIRADA FORD EXPLORER

Yeni Ford Explorer Desert Copper


Explorer Limited Luxury Edition, Limited serisinde kullanılabilir görünüm yükseltmeleri sunuyor. Explorer sahipleri, 20 inçlik premium boyalı işlenmiş alüminyum jantlar, Active Motion ile konturlu koltuklar, mikro delikli Nirvana deri koltuklar, yükseltilmiş bir deri direksiyon simidi, deri ekler ve krom ayna kapakları ile kaplama tercih edebiliyor. Explorer Desert Copper Edition, 20 inç cilalı alüminyum jantlar, krom ayna kapakları, Ebony Black deri döşemeli birinci ve ikinci sıra koltuklar içerecek şekilde XLT modelini yükseltti. İç kısımda bakır vurgu ve dikişler ve bakır desenli Abanoz Siyah vinil koltuklar bulunuyor.Ford, geniş SUV programındaki seçimleri genişleterek, tüketicilerin istediklerini söyledikleri araçları sunmaya devam ediyor. Gittikçe daha fazla sürücü, daha fazla alan, aktivite ve yetenek sunan daha büyük araçlar SUV'ların lehine geleneksel sedanlardan uzaklaşıyor. Explorer'ın en iyi satış yılı olduğunu vurgulayan firma on yılda sattığını son bir yılda satarak 238.056 SUV satıldığını duyurdu. Bu araçların kimilerinin Teksas için özel olarak üretildiğini duyursakta aralarından ülkemize gelecek olan modeller olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Yakıt Fiyatları 25 Haziran 2024

Benzin litresi: 41.24 ₺

Dizel litresi: 41.67 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com