2020 FORD Explorer ST & Hibrit tanıtıldı. İşte o Detaylara ilk bakış!

Son Güncelleme:

Ford Field, Detroit'teki Detroit'teki yepyeni Ford Explorer’ın ortaya çıkmasının ardından, iki yeni aile üyesi modelin en geniş serisine katıldı. Explorer ST ve Explorer Hybrid!

2020 FORD EXPLORER ST

Ford Explorer 2020 hibrit
Ford Performans'ın en yeni SUV üyesi olan tamamen yeni Explorer ST, 400 beygir gücünde ve özel olarak ayarlanmış 3.0 litrelik EcoBoost motoruyla bugüne kadarki en eğlenceli ve güçlü Explorer.

Tamamen yeni Explorer Hybrid, yakıt tasarruflu bir pakette performans ve yetenek sunmak için tasarlanmış ödünsüz bir Ford hibrit SUV. 3.3 litrelik hibrid güç aktarma sistemi, 318 kombine sistem beygir gücü üretirken konforu da elden bırakmıyor.

Şimdiye kadarki en geniş Explorer SUV serisini tamamlayan Ford, bugün Explorer sürücülerini hiç olmadığı kadar hızlı ve daha ileri götürecek yepyeni iki model ortaya koydu. Tamamen yeni Explorer ST ve tamamen yeni Explorer Hybrid. Çeşitli sürücü ve yolcu konforları ve her sürücüyü geliştiren bir dizi teknoloji ve güç, verimlilik sağlayan yeni aktarma organları seçeneklerini içeren bir seriyi tamamlıyor.

Ford Chicago Fabrikası'nda inşa edilen yepyeni Explorer ailesine yapılan bu son eklemeler, showroomlarda XLT, Limited ve Platinum modelleriyle satılacak.


2020 FORD Explorer Hibrit!

Ford explorer hibrit 2020
Ford, hibritler için standardı yeniden tasarlıyor. Bu yıl hibrit kabiliyetinde en iyi performansı ve daha fazla ileri gitme özgürlüğüyle en iyisini ortaya çıkaran tamamen yeni bir nesil araç tanıttı.

3.3 litrelik bir hibrid güç aktarma sistemine sahip olan tamamen yeni Explorer Hybrid'in kombine bir sistem 318 beygir gücü üreteceği tahmin ediliyor.

Tamamen yeni, 10 vitesli modüler bir hibrid şanzımanla beraber SUV yeteneği son derece ortaya koyuyor. Önceki hibrit araçların aksine, bagaj ve yolcu alanını korumak için ikinci sıra koltukların altındaki Explorer şasisine özel olarak tasarlanmış bir sıvı soğutmalı lityum-iyon pil yerleştirilmiş.


Sınırlı sürümlerde sunulan Explorer Hybrid, Aktif Gürültü Önleme, Ford Co-Pilot360 Assist, sürücü yardımcı teknolojileri, mikro delikli ve vurgulu dikişli deri koltuklar, ikinci sıra ısıtmalı koltuklar, 14 hoparlörlü B&O premium ses sistemi, kablosuz telefon şarjı ve 10'lu güç ayarlı sürücü ve ön yolcu koltukları ile premium havada tasarlanmış. Teknolojiye doyacağınız bu araç konfor ve performans olarak hepsini bir arada sağlayacaktır.

Yakıt Fiyatları 02 Ekim 2022

Benzin litresi: 19.36 ₺

Dizel litresi: 23.17 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo Aston Martin Audi
BMW Chevrolet Citroen
Dacia DS Fiat
Ford Honda Hyundai
Isuzu Jaguar Jeep
Kia Lada Lamborghini
Land Rover Lexus Mazda
Mercedes Mini Mitsubishi
Nissan Opel Peugeot
Porsche Renault Seat
Skoda Smart Ssangyong
Subaru Suzuki Toyota
Volkswagen Volvo

Son Karşılaştırmalar

Son Haberler

Araba Karşılaştırma

ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır Araba Fiyatları

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2022 arabavs.com. │Araba KarşılaştırmaBize Ulaşın