ArabaVS » Yeni Arabalar » Yeni BMW 8 Serisi 2020 İlk Bakış ve Motor Seçenekleri!

Yeni BMW 8 Serisi 2020 İlk Bakış ve Motor Seçenekleri!

Son Güncelleme:

Yeni BMW 8 Serisi ile tanışmaya hazır mısın? BMW şirketi geçtigimiz aylarda yeni 8 serisinin tanıtımını yaptı hemde bu tanıtım tam olarak Türkiye'de yapıldı.

Coupe serisi ile benzerlik gösteren Yeni BMW 8 Serisi 4 kapılı olarak tasarlandı. Yüksek performanslı bu araç agresif bir görünüme ve zıtlıklara sahip. Şirket aracın zıtlıklarla daha güzel ve şık bir görüntüye kavuştuğunu söylüyor. Bu yeni 8 Serisinin Motor seçeneklerini tanımaya hazır mısınız? Karşınızda BMW 8 Serisi Coupe!


BMW 8 SERİSİ MOTOR SEÇENEKLERİ

yeni bmw 8 serisi

BMW M850i xDrive CoupeÇift turbo v8 motora sahip olan bu araç yüksek performans sağlaması bekleniyor. Çift silindirli turboşarj, V şekilli sekiz silindir olarak tasarlanmış. 4.4 litrelik motor 523 beygir güç ve 750 Nm tork üretiyor. Araç saatte 100 kilometre hıza 3.7 saniyede çıkabiliyor. Azami hızı 250km/h olarak limitlendirilen Yeni 8 Serisi 8 ileri otomatik şanzıman ile birleştirilmiş.


yeni bmw 8 serisi

BMW xDrive kavramı bmw araçlarda 4 çeker anlamına gelmektedir. Tahrik torkunun (milinin) arabanın kaymasına ve geri hızlaca toparlamasına olanak sağlıyor. Özellikle spor ve spor+ sürüşlerinde sürücünün sürüş hissiyatını en iyi alması sağlanıyor.
Oldukça geniş bir iç hacmine sahip. Yeni BMW 8 Serisi 420 litre bagaj hacmine sahip. Deri koltuklar ve hayalet gösterge paneli ile sürücüye ve yolculara güzel deneyimler sunuyor.
Yeni 8 Serisi’nin boyutlarından bahsedecek olursak 4843 mm uzunluğa sahip olan otomobil, 1902 mm genişliğe ve 1341 mm yüksekliğe sahip. 8 Serisi’nin dingil mesafesi 2822 mm uzunluğunda.


BMW 840d xDrive Coupe

bmw 8 serisi coupe


Bize sunulan otomobil 840d xDrive. Dizel motorun en önemli özelliği ise bu segmentte ilk kez dizel motorun kullanılması oluyor. 3.0 litrelik sıralı 6 silindirli dizel motorla yola çıkıyor. Motor, 320(HP) beygir maksimum güç üretirken düşük devirlerde bile 680 Nm azami tork üretiyor. Bu güçte bu aracı yarış arabası haline getiriyor.


Yakıt Fiyatları 14 Nisan 2024

Benzin litresi: 44.32 ₺

Dizel litresi: 42.88 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com