Yeni Hyundai i30 Ne Zaman Gelecek? İşte Özellikleri ve Geliş Tarihi

Son Güncelleme:

Hyundai i30 makyajlanıyor. Yeni Hyundai i30 yeni bir tasarıma ve gelişmiş bağlantı özelliklerine sahip olacak. Hafif hibrit seçeneğide sunacak. Hyundai ayrıca i30 N Line serisini de makyajlıyor. İlk kez şirket sportif görünümlü bir donanım paketi sunacak.
 

YENİ HYUNDAI I30 

Hyundai i30 ne zaman gelecek
Yeni Hyundai i30'un dış tasarımı hem cesur hem de zarif olarak sunulacak. Daha geniş görünümlü ve daha modern bir duruş ile kendine özgü olacak. Daha geniş ızgara otomobilin çevik görünümünü vurgulamak için tasarlanmış. İsteğe bağlı çok yönlü reflektör LED teknolojisi sunacak. Arka tarafta yeni makyajlı i30 için tasarlanmış bir tampon sunuluyor. Tampon aracın aerodinamiği için geliştirilmiş. Araç elmas kesimli 16 inç veya 17 inç alaşım jantlarla sunulacak.
 
 
Buna ek olarak, yeni i30 daha dinamik bir sürüş için 1.5 T-GDi 160 hp ve 1.6 Dizel 136 PS motorlarla birlikte satışa sunulacak. Araçta makyajlanan bir diğer alan hava menfezleri olacak. Daha modernize olarak sunulacak olan hava menfezleri yeni iç renkleriyle bütünlük sağlayacak. 
 
Hyundai i30 iç tasarımı

Bağlantı özellikleri

 
Yeni i30 son teknoloji bağlantıya sahip olarak gelecek. 7 inç dijital gösterge ekranı ve yeni 10,25 inç navigasyonlu dokunmatik ekran sunacak. Ayrıca Android Auto ve Apple CarPlay ile tam uyumluluk da sunuyor. Yine bu özelliklere ek olarak sunulacak olan Bluelink teknolojisi canlı bilgiler sunarken, bir uygulama aracılığıyla da otomobilin telefondan kontrolünü sağlamanıza imkan tanıyor.
 
 

Yeni i30 Ne Zaman Türkiye'de?

Hyundai yeni i30 özellikleri
Hyundai kanadından yapılan açıklamalar doğrultusunda aracın 2020 yılında satışa sunulmasını beklemediklerini açıkladı. Yeni i30 modelinin 2021 yılı ilk çeyreğinde gelmesi beklenmektedir.
 

İlgili İçerik: Hyundai i30 Tüm Özellikleri

 
Makyajlı hyundai i30 ne zaman Türkiye'de

Yakıt Fiyatları 07 Ağustos 2020

Benzin litresi: 6.43

Dizel litresi: 5.97


Son Karşılaştırmalar

Son Haberler


Araba Karşılaştırma

ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır Araba Fiyatları

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2020 arabavs.com. │Araba KarşılaştırmaBize Ulaşın