ArabaVS » Araç Kampanyaları » Hyundai Nisan Araç Kampanyası 2020! 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı!

Hyundai Nisan Araç Kampanyası 2020! 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı!

Son Güncelleme:

Hyundai sıfır modelleri için 3 ay ertelemeli araç kampanyası imkanı sunuyor. Nisan ayı içerisinde geçerli olacak güncel araç kampanyalarında i10, i20, Kona, Tucson, Elantra ve H-100 modelleri kampanyaya dahil edilmiş.
 
 


Hyundai Şimdi Al Sonra Öde Kredi Fırsatı!

30 Nisan 2020 tarihinde sona erecek Hyundai 3 ay ertelemeli araç kampanyası aşağıdaki gibidir.
 


Hyundai i10 Nisan Araç Kampanyası

Hyundai i10 araç kampanyası
Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan yeni i10 modelleri bu araç kampanyasına dahil edilmiş. Araç 3 ay ertelemeli olarak satışa sunulmuş. Araç için yayılanan fiyat listeisnde zaten indirimli fiyatlarla sunulan aracın kampanyalı başlangıç fiyatı 113.100 TL olarak belirlenmişti.
 


Hyundai i20 Nisan Araç Kampanyası

hyundai i20 araç kampanyası
Hyundai modelleri arasında en çok satılan araçlardan birisi olan i20 araçları Nisan ayı nakit indirimli fiyatı giriş fiyatı 125.411 TL olarak belirlenmişti. 
 


Hyundai Kona Nisan Araç Kampanyası

Hyundai kona araç kampanyası
Hyundai Kona modelleri giriş fiyatı olarak 155.800 TL olarak belirlenmişti. Araç fiyat listesi içerinde iki farklı fiyat sunuluyor. Bu fiyat nakit indirimli olarak belirlen fiyattır.
 
 


Hyundai Tucson Nisan Araç Kampanyası

hyundai tucson araç kampanyası
Hyundai'ın Suv modelleri arasında yer alan Tucson Smart nakit indirimli olarak 253.400 TL'ye satışa sunuldu. Nisan ayı içerisinde geçerli olacak fiyat listesine birde 3 ay ertelemeli araç kampanyasını ekleyen firmanın Tucson araçları için satışı arttırmasını bekliyor. 
 


Hyundai Elantra Nisan Araç Kampanyası

Hyundai Elantra araç kampanyası
Yenilenen kasasıyla satışta olan aracın giriş fiyatı 144.400 TL olarak belirlenmiş. Aracın şuanda satışta sadece 1.6 Mpi motoru bulunmaktadır.
 


Hyundai H-100 Nisan Araç Kampanyası

 
Hyundai'ın ticari aracı olan H-100 modelleri için de aynı kampanya geçerli olup nakit indirimli fiyatı 125.600 TL olarak belirlenmiş.
 
hyundai h-100 araç kampanyası


 


Kampanya Detayları

*Yukarıda belirtilen fiyatlar nakit indirimli fiyat listesi olup, tüm modeller için 3 ay ertelemeli araç alma şartı geçerlidir. 
 
**Kampanya 30.04.2020 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 3 ay ertelemeli kredi, %1.09’luk baz faiz oranı tüm vade ve tutarlardaki kredi kullanımlarımda, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir. Nakit indirimi 1.09% baz faizli kredilerle birlikte kullanılabilmektedir. 1.09% baz faizli kredi Hyundai Kredi finansal çözüm ortaklarından Garanti BBVA tarafınca sunulmakta olup, diğer Hyundai Kredi finansal çözüm ortağı TEB Finansman A.Ş. tarafınca sunulmakta olan baz faiz oranı 1,22%’dir. Nakit indirimi ve 1,22% baz faizli kredi birlikte kullanılabilmektedir. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının % 0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. 
 
***Hyundai resmi sitesinden yapılan açıklama yukarıdaki gibidir. Detaylı bilgi için Hyundai Türkiye web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. 


hyundai i10 araç kampanyası


İlgili İçerik: Hyundai Fiyat Listesi 2020

Yakıt Fiyatları 16 Haziran 2024

Benzin litresi: 41.24 ₺

Dizel litresi: 41.67 ₺

Sıfır Araba Modelleri

Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
BMW
Chery
Chevrolet
Citroen
Cupra
Dacia
DS
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Isuzu
Jaguar
Jeep
Kia
Lada
Lamborghini
Land Rover
Lexus
Mazda
Mercedes
MG
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Seat
Skoda
Skywell
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Tesla
TOGG
Toyota
Volkswagen
Volvo


Son Karşılaştırmalar


Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler


ArabaVS.com aracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

0.KM araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.
Copyright © 2024 Arabavs.com